Střední odborné učiliště‚ Liběchov‚ Boží Voda 230‚ IČ 00069540

Organizace školního roku 2018/2019

                   

 

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU        

 

                               Organizace školního roku 2018/2019

 

Zahájení školního roku                     pondělí   3. září 2018

Ukončení I. pololetí                           čtvrtek    31. ledna 2019

Vydávání vysvědčení:

I. pololetí                                            čtvrtek    31. ledna 2019

II. pololetí                                           pátek      28. června 2019

Prázdniny:

Podzimní                                           pondělí 29. října a úterý 30. října 2018

Vánoční                                             sobota 22.prosince 2018 – středa 2.ledna 2019

                                                          (nástup do školy čtvrtek 3. ledna 2019)

Pololetní                                            pátek   1. února 2019 

Jarní                                                  pondělí 25. února 2019 – neděle 3. března 2019

Velikonoční                                       čtvrtek 18. dubna  a pátek 19. dubna 2019

Hlavní                                                od soboty 29 června – do neděle 1. září 2019

Státní svátek:

pátek  28. září 2018

středa 1. května 2019

středa 8. května 2019

 

 Dny otevřených dveří a třídní schůzky:

Vánoční výstava                         pátek 30 listopadu a sobota 1. prosince 2018.                  

Jarní výstava                              pátek 3.května a sobota 4. května 2019.  

 

 

 

Organizace závěrečných zkoušek                                             

Písemná zkouška               

pondělí  3.června  2019  

Praktická zkouška              

úterý 4. června

  -  Stravovací a ubytovací služby, Opravář zemědělských strojů, Prodavač , Zahradník Zahradnické práce,

středa 5. června 

-  Stravovací a ubytovací služby, Opravář zemědělských strojů, Prodavač ,  Zahradnické práce , Praktická škola dvouletá

Ústní zkouška 

středa 12. června          -    Zahradnické práce, Prodavač, Zahradník, Praktická škola dvouletá

čtvrtek 13. června  -    Opravář zemědělských strojů, Stravovací a ubytovací služby

 Slavnostní vyřazení                                                                                        

pátek  14. června 2019   

 Opravné závěrečné zkoušky:

Písemná zkouška                         úterý 3. září 2019

                                                      pondělí 2. prosince 2019

Praktická zkouška                       středa 4. září a  čtvrtek 5. září 2019

                                                      středa 4. prosince a čtvrtek 5. prosince 2019

Ústní zkouška                               pátek 6. září 2019

                                                       pátek 6. prosince 2019

TOPlist